Wydarzenia

27

wrzesień

2024

Webinarium: Rozwiązywanie Konfliktów – praktyczne narzędzia coachingowe wspierające osiąganie porozumienia

Dodany przez: b.predkopowicz@coachwise.org

Sytuacje konfliktowe towarzyszą nam na co dzień – są nieodzowną częścią życia społecznego.
Konflikty pochłaniają nasze myśli, emocje i czas. Niewątpliwie mają też swoją cenę, którą ponosimy nie tylko my, ale także nasi bliscy, współpracownicy i organizacje. 

Wiedza na temat zachowań w sytuacjach konfliktowych oraz umiejętność skutecznego radzenia sobie z nimi jest zatem niezbędna i niezwykle pomocna.

Podczas spotkania dowiesz się, jak rozpoznawać źródła konfliktów, analizować ich przyczyny. Powiemy także, jak identyfikować swoje reakcje i potrzeby innych, korzystając z różnych narzędzi i technik.



  • 5 schematów zachowań w sytuacjach konfliktowych – który z nich pasuje do Ciebie?
  • Teoria trzech mózgów – kiedy racjonalizm przegrywa z emocjami?
  • Triggery – co działa na Ciebie jak zapalnik?
  • Model APET – jak przygotować się na zewnętrzne aktywatory emocjonalne?
Joanna Baranowska – Hanus
Coach ICF MCC / Mentorka / Trenerka

Joanna Baranowska – Hanus
Coach ICF MCC / Mentorka / Trenerka

Posiada ponad 10 – letnie doświadczenie menedżerskie z zakresu sprzedaży, marketingu i HR w branży farmaceutycznej. Wspiera liderów w wypracowaniu własnego stylu przywództwa, transformacji zawodowej i rozwoju kariery. Najczęściej pracuje z zarządami firm, dyrektorami departamentów i oddziałów, dyrektorami sprzedaży. Prowadzi coachingi grupowe oraz pracuje z zespołami metodą facylitacji w obszarze przechodzenia przez zmianę i zarządzania konfliktem.

Z pasją rozwija swój warsztat coachingowy i trenerski. Jest certyfikowaną trenerką i coachem Center for Creative Leadership (CCL) oraz absolwentką szkół i programów: Future Achievement International, USA; Coach Training Institute (CTI), USA; Coaching Prowokatywny (F.Farelli), Coaching Relacji ORSC, USA; Conflict Coaching by Synergy, Kanada.

Wykładowczyni akademicka studiów podyplomowych Akademia Profesjonalnego Coacha realizowanych w oparciu o metodykę CoachWise™ na SGH w Warszawie, Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie Łódzkim oraz na Polskim Uniwersytecie na Uchodźctwie w Londynie.
Pracuje w języku polskim i angielskim.

Monika Stężewska – Kruk
Trenerka biznesu / Coach PCC ICF / Mentorka / Facylitatorka / Wykładowczyni akademicka

Monika Stężewska – Kruk
Trenerka biznesu / Coach PCC ICF / Mentorka / Facylitatorka / Wykładowczyni akademicka

Doświadczenie zawodowe Moniki to ponad 20 lat pracy w korporacjach światowych gigantów z listy Fortune 500 (Procter & Gamble, Nielsen, PepsiCo) z codziennym, praktycznym wykorzystaniem narzędzi coachingowych do zarządzania zespołami (100+ osób) oraz do budowania nowych działów od podstaw.

Obecnie Monika specjalizuje się w senior-executive coachingu, CEO on-boardingu, zarządzaniu zmianą w karierze, budowaniu wpływów w organizacji, zarządzaniu fenomenem oszusta („impostor phenomenon”) i wewnętrznego krytyka. Współpracuje jako kontraktowy Coach i Course Facilitator z uniwersytetem Stanford w Kalifornii w ramach sześciu przedmiotów w programie Stanford LEAD (Orientacja, Budowanie wpływu w organizacji, Fundamenty przywództwa, Modele biznesowe, Krytyczne myślenie analityczne, Podejmowanie decyzji). Jej praca doktorska (w trakcie) jest poświęcona zagadnieniu fenomenu oszusta (Impostor Phenomenon) w kontekście budowania władzy w organizacji.

W CoachWise, Monika wchodzi w skład zespołu coachów i mentorów biznesowych oraz jest trenerką szkolenia Rozwiązywanie Konfliktów – praktyczne narzędzia coachingowe wspierające w osiąganiu porozumienia. Jest również Absolwentką Akademii Coachingu, w ramach której ukończyła program CoachWise Proficiency i uzyskała akredytację Professional Certified Coach (PCC ICF).

Zainteresowanych rozwojem umiejętności prowadzenia rozmów z osobami w sytuacjach konfliktowych zapraszamy do udziału w szkoleniu ROZWIĄZYWANIE KONFLIKÓW – praktyczne narzędzia coachingowe wspierające w budowaniu porozumienia.
Najbliższy termin: 3 – 5 listopada 2024, godz. 9.00 – 13.30 (online)
Więcej informacji: LINK

Zapraszamy
Zespół CoachWise